דלתות פורניר בהתאמה אישית

דלתות פורניר הנן דלתות שנראות בדיוק כמו דלתות עץ. החומר הפנימי, ממנו עשוי 90% מהדלת איננו עץ, אלא מתכת, לרוב אלומיניום. מטרת הפורניר היא להגן עליו מנזקים חיצוניים ולהביע אלמנט עתיק בסגנון עץ על הדלת. הפורניר, להשכלה כללית, הוא קליפת עץ בעובי מילימטרים ספורים אשר מוטבעת על הדלת וגורמת לה להיראות דלת עץ מלאה, על אף ביסוסה על חומרים מתכתיים הלכה למעשה.

עיצוב דלת בסגנון עץ כפרי בהזמנה אישית

ההזמנה לא רק אישית, היא איננה מצריכה מכם להגיע לשום חנות או מחסן יבוא. שבו בבית, הפעילו את הדמיית המחשב של חברת “רב מגן” ובחרו לכם דלת. כמה שהתהליך מהיר, ככה הוא גם פשוט ומובנה היטב. הקליקו על דלתות פורניר, וייחשף בפניכם עולם שלם של דלתות כפריות אותנטיות בסגנון עץ.

בחירת דגם הדלת

זו הבחירה המשמעותית ביותר שתעשו כשתיגשו למשפחת דלתות הפורניר של רב מגן. ניתן לבחור דלתות עם פיתוחים מקביליים רוחבית או אופקית, או שילוב של השניים, או חרוטים אלכסוניים, וכד’. הבחירה בהחלט מרובה ומצריכה לא מעט עיון בדלתות שאתם בודקים. מומלץ לגבש אותה בהתאם לקווי המתאר בבית. אם ברובם הם עגולים, בחרו בדלת שהפיתוחים שלה משדרים תנועה עגולה, ולהיפך.

בחירת צבע הדלת

גם לצבע הדלת משמעות ענפה כאשר בוחרים דלתות פורניר מעוצבות. דלתות פורניר מתאפיינות בצבע חום כפרי, צבע צהוב בז’, צבע חום אדום בסגנון אוסטרי עתיק, וכד’. בחירת הצבע צריכה להיעשות גם על בסיס שביעות רצונכם ממה שאתם רואים וגם על בסיס ההתאמה למרחב הביתי.

בחירת האלמנטים החיצוניים של הדלת

ידית – ידית דלת פורניר עשויה להיות משיכה או פתיחה, לבחירתכם. חשוב לבצע את הבחירה באופן מושכל תוך התאמה של הידית לדלת ולנעשה בסביבה הביתית.

מזוזה – תשמיש קדושה להטמעה במשקוף הימני של הדלת. ניתן לבחור אותו מתוך מגוון מעוצב של אלמנטים אלו.

דלתות פורניר פנימיות

דלתות פורניר ניתנות גם להטמעה בחדרי הבית. דלתות פורניר לחדרים הם מוצרים מאד פופולאריים, אשר בשונה ממוצרי עץ מלא מאפשרים בטיחות מלאה בסביבת ילדים ובעלי חיים: הן לא כבדות, נטרקות בשקט ומאפשרות מגע רך של האדם עמן גם כאשר הוא נתקל בהן בשוגג.

רב מגן – דלתות פורניר בהתאמה אישית

בחברת רב מגן תוכלו לבחור דלתות פורניר לחדרים ולמרחב הכניסה הביתי ביעילות ובקלות באמצעות הדמיית מחשב פשוטה. דלתות פורניר מעוצבות מביאות לביתכם בשורה דקורטיבית חדשה שתטביע את חותמה בכל רחביו!